Produktblad

Här kan du ladda ner våra produktblad (pdf).

Artikelnummer Beskrivning Fabrikat
AWM-4 Extern antenn för Speechline 4 antenner SENNHEISER
AWM-2 Extern antenn för Speechline SENNHEISER
AW-V701 VIO 4K ANALOG WAY
AW-SPX450-H Saphyr - H ANALOG WAY
AW-SPX450 Saphyr ANALOG WAY
AW-RC400T RC400T kontroller ANALOG WAY
AW-QVU150-3G QuickVu-3G ANALOG WAY
AW-PLS350-H Pulse2- H ANALOG WAY
AW-PLS350-3G Pulse2-3G ANALOG WAY
AW-OPT-OUT-VIO4K OPT-OUT-VIO4K ANALOG WAY
AW-OPT-MS-DPH104 Adapter DP till HDMI för Picturall mediaservers (quad-HD 1080p) ANALOG WAY
AW-OPT-AUDIOXLR-VIO4K OPT-AUDIOXLR-VIO4K ANALOG WAY
AW-OPT-AUDIODANTE-VIO4K OPT-AUDIODANTE-VIO4K ANALOG WAY
AW-OPT-AQL-HARD-CASE Skyddande hårt fodral för Aquilon med hjul och utdragbart handtag ANALOG WAY
AW-OPT-4KP60P-SDI-VIO4K OPT-4KP60P-SDI-VIO4K ANALOG WAY
AW-OPT-4K60P-VIO4K OPT-4K60P-VIO4K ANALOG WAY
AW-NXT1604-4K-AE NeXtage 16 - 4K ANALOG WAY
AW-NXT0802-4K NeXtage 08 - 4K ANALOG WAY
AW-MSTC02-R1 Picturall Twin Compact mediaserver ANALOG WAY
AW-MST02-R1 Picturall Twin mediaserver ANALOG WAY
AW-MSQC04-R1 Picturall Quad Compact mediaserver ANALOG WAY
AW-MSQ04-R1 Picturall Quad mediaserver ANALOG WAY
AW-MSP16-R1 Picturall Pro mediaserver ANALOG WAY
AW-ASC48LE-4K Ascender LE 48 - 4K ANALOG WAY
AW-ASC4806-4K-PL Ascender 48 - 4K - PL ANALOG WAY
AW-ASC32LE-4K Ascender LE 32 - 4K ANALOG WAY
AW-ASC3204-4K-PL Ascender 32 - 4K - PL ANALOG WAY
AW-ASC16LE-4K Ascender LE 16 - 4K ANALOG WAY
AW-ASC1602-4K Ascender 16 - 4K ANALOG WAY
AW-AQL-RS4 Aquilon RS4 ANALOG WAY
AW-AQL-RS3 Aquilon RS3 ANALOG WAY
AW-AQL-RS2 Aquilon RS2 ANALOG WAY
AW-AQL-RS1 Aquilon RS1 ANALOG WAY
AW-AQL-RS-ALPHA Aquilon RS alpha ANALOG WAY
AW-AQL-C+ Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-AQL-C Aquilon C ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-OUT-SFP Utgångskort med 4x 12G-SFP, ej MSA, för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-OUT-SDI Utgångskort med 4x 12G-SDI för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-OUT-HDMI Utgångskort med 4x HDMI 2.0 för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-OUT-DP Utgångskort med 4x DisplayPort 1.2 för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-IN-SFP Ingångskort med 4x 12G-SFP, ej MSA, för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-IN-SDI Ingångskort med 4x 12G-SDI för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-IN-HDMI Ingångskort med 4x HDMI 2.0 för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AW-ACC-AQL-IN-DP Ingångskort med 4x DisplayPort 1.2 för Aquilon C eller Aquilon C+ ANALOG WAY
AVX-ME2-SET-3-EU Mikrofonset inkl. Mottagare ME2 (1880-1900MHz) SENNHEISER
AVX-ME2-SET-3-EU Mikrofonset inkl. Mottagare ME2 (1880-1900MHz) SENNHEISER
AVX-835-SET-3 Mikrofonset för t.ex kameror, mottagare hanhållen mikrofon MMD-835 SENNHEISER
AVX-835-SET-3 Mikrofonset för t.ex kameror, mottagare hanhållen mikrofon MMD-835 SENNHEISER
AV3 Kontrollprocessor 3-serie, 2x LAN, exkl. expansionskort, 2HE/19tum CRESTRON
AV3 Kontrollprocessor 3-serie, 2x LAN, exkl. expansionskort, 2HE/19tum CRESTRON
AUD-EXT-202 Audio extender 183 m, 2 st S/PDIF, Kit CRESTRON
AUD-EXT-202 Audio extender 183 m, 2 st S/PDIF, Kit CRESTRON
AUD-EXT-201 Audio extender 183 m, 2 st obalancerade audiosignaler + 2 S/PDIF, Kit CRESTRON
AUD-EXT-201 Audio extender 183 m, 2 st obalancerade audiosignaler + 2 S/PDIF, Kit CRESTRON
AUD-EXT-200 Audio extender 610 m, 4 st obalancerade audiosignaler, Kit CRESTRON
AUD-EXT-200 Audio extender 610 m, 4 st obalancerade audiosignaler, Kit CRESTRON
AUD-EXT-100 Audio extender 610 m, 2 st obalancerade audiosignaler, Kit CRESTRON
AUD-EXT-100 Audio extender 610 m, 2 st obalancerade audiosignaler, Kit CRESTRON
AUD-ADP-USBC-AU-2X2 Dante AVIO USB typ C adapter, 2x2 kanaler AUDINATE
AUD-ADP-BT-AU-2X1 Dante AVIO Bluetooth-adapter AUDINATE
ATI-AT544NC Slutsteg Klass-D, 4 x 500W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT543NC Slutsteg Klass-D, 3 x 500W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT542NC Slutsteg Klass-D, 2 x 500W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT541NC Slutsteg Klass-D, 1 x 500W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT528NC Slutsteg Klass-D, 8 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT527NC Slutsteg Klass-D, 7 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT526NC Slutsteg Klass-D, 6 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT525NC Slutsteg Klass-D, 5 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT524NC Slutsteg Klass-D, 4 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATI-AT523NC Slutsteg Klass-D, 3 x 200W RMS @ 8ohm, HYPEX N-CORE ATI
ATC-AUDIONET Internetradiokort till CEN-TRACK CRESTRON
AT-52-XMOD2-00-07-SC-AC2 AT5200 XMOD TX Dual Output TX, 47 ~ 862 & 950 ~ 2600MHz, 1RU 1550+/-5, ASCENT
AT-52-EDFA-22-08-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x22 dBm, WDM inclu ASCENT
AT-52-EDFA-21-32-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 2RU 32 optical outputs, 32x21 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-21-16-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x21 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-21-08-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x21dBm, WDM include ASCENT
AT-52-EDFA-20-64-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 2RU 64 optical outputs, 64 x 20dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-20-32-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 2RU 32 optical outputs, 32x20 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-20-16-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x20 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-20-128-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 3RU 128 optical outputs, 128 x 20dBm, WDM i ASCENT
AT-52-EDFA-20-04-SC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 4 optical outputs, 4 x 20dBm, WDM incl ASCENT
AT-52-EDFA-19-64-SC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 3RU 64 optical outputs, 64x19 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-18-64-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 2RU 64 optical outputs, 64 x 18dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-18-32-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 2RU 32 optical outputs, 32 x 18dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-18-16-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x18 dBm, WDM inc ASCENT
AT-52-EDFA-18-128-LC-AC2 AT5200 FTTX Multiport EDFA 3RU 128 optical outputs, 128 x 18dBm, WDM i ASCENT
AT-52-EDFA-18-08-LC-AC2  AT5200 FTTX Multiport EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x18 dBm, WDM inclu ASCENT
AT-52-DMOD-00-15-M-SC-AC AT5026 DMOD TX 1RU 1550+/?10nm, 10dBm output, 2600MHz, analog channels ASCENT
AT-52-DMOD-00-10-M-SC-AC AT5026 DMOD TX 1RU 1550+/?10nm, 10dBm output, 2600MHz, analog channels ASCENT
AT-52-DMOD-00-06-M-SC-AC AT5026 DMOD TX 1RU 1550+/?10nm, 6dBm output, 2600MHz, analog channels ASCENT
AT-50-EDFA-24-1-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x24 dBm,  SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-23-1-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x23 dBm,  SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-22-1-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x22 dBm,  SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-21-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x21 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-21-4-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 4 optical outputs, 4x21 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-21-24-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 24 optical outputs, 24x21 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-21-20-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 20 optical outputs, 20x21 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-21-2-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 2 optical outputs, 2x21 dBm,  SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-21-16-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x21 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-21-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x21 dBm,  SC/APC connectors, Singl ASCENT
AT-50-EDFA-20-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x20 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-20-6-SC-AC2 AT5000 EDFA 1RU 6 optical output, 6 x 20dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-20-32-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 32 optical outputs, 32x20 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-20-2-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 2 optical outputs, 2x20 dBm,  SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-20-16-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x20 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-20-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x20 dBm,  SC/APC connectors, Singl ASCENT
AT-50-EDFA-19-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x19 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-19-4-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 4 optical outputs, 4x19 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-19-32-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 32 optical outputs, 32x19 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-19-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x19 dBm, SC/APC connectors, Single ASCENT
AT-50-EDFA-18-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x18 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-18-4-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 4 optical outputs, 4x18 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-18-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x18 dBm, SC/APC connectors, Single ASCENT
AT-50-EDFA-17-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x17 dBm, SC/APC connectors, Single ASCENT
AT-50-EDFA-16-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x16 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-16-64-LC-AC2  AT5000 EDFA 2RU 64 optical outputs, 64x16 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-16-4-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 4 optical outputs, 4x16 dBm, SC/APC connectors, Singl ASCENT
AT-50-EDFA-16-32-LC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 32 optical outputs, 32x16 dBm, LC/APC connectors, Dua ASCENT
AT-50-EDFA-16-2-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 2 optical outputs, 2x16 dBm, SC/APC connectors, Singl ASCENT
AT-50-EDFA-16-16-LC-AC  AT5000 EDFA 1RU 16 optical outputs, 16x16 dBm, LC/APC connectors, Sin ASCENT
AT-50-EDFA-16-12-LC-AC  AT5000 EDFA 1RU 12 optical outputs, 12x16 dBm, LC/APC connectors, Sin ASCENT
AT-50-EDFA-16-10-SC-AC2 AT5000 EDFA 1RU 10 optical outputs, 10 x 16 dBm, SC/APC connectors, D ASCENT
AT-50-EDFA-16-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output 1x16 dBm, SC/APC connectors, Single ASCENT
AT-50-EDFA-13-8-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 8 optical outputs, 8x13 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-13-4-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 4 optical outputs, 4x13 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-13-2-SC-AC2  AT5000 EDFA 1RU 2 optical outputs, 2x13 dBm, SC/APC connectors, Dual ASCENT
AT-50-EDFA-13-1-SC-AC  AT5000 EDFA 1RU 1 optical output, 1x13 dBm, SC/APC connectors, Single ASCENT
AT-50-DMOD-35-10-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 35, 10dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to ASCENT
AT-50-DMOD-33-10-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 33, 10dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to ASCENT
AT-50-DMOD-31-10-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 31, 10dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to ASCENT
AT-50-DMOD-29-10-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 29, 10dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to ASCENT
AT-50-DMOD-21-06-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 21, 6dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to 1 ASCENT
AT-50-DMOD-21-06-L-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU ITU Ch 21, 6dBm output, 870MHz, 59Ch Analog up to 1 ASCENT
AT-50-DMOD-00-10-M-SC-AC2 AT5000 DMOD TX 1RU 1550+/-5nm, 10dBm output, 870MHz, 60Ch PAL Analog u ASCENT
AT-50-DMOD-00-10-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU 1550+/-5nm, 10dBm output, 870MHz, 60Ch PAL Analog u ASCENT
AT-50-DMOD-00-06-M-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU 1550+/-5nm, 6dBm output, 870MHz, 60Ch PAL Analog up ASCENT
AT-50-DMOD-00-06-L-SC-AC AT5000 DMOD TX 1RU 1550+/-5nm, 6dBm output, 870MHz, 60Ch PAL Analog up ASCENT
ASPIRE-IWS82-W-T-EACH Infälld subwoofer för vägg, 2x8tum, 200 W @ 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IWS82-W-T-EACH Infälld subwoofer för vägg, 2x8tum, 200 W @ 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IWLCR52-W-T-EACH Infälld LCR vägghögtalare, 2x5,25tum, 150 watt CRESTRON
ASPIRE-IWLCR52-W-T-EACH Infälld LCR vägghögtalare, 2x5,25tum, 150 watt CRESTRON
ASPIRE-IW8-W-T 8tum infällnadshögtalare vägg 150W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IW8-W-T 8tum infällnadshögtalare vägg 150W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IW6-W-T 6,5tum infällnadshögtalare vägg 125W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IW6-W-T 6,5tum infällnadshögtalare vägg 125W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IW5-W-T 5,25tum infällnadshögtalare vägg 100W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IW5-W-T 5,25tum infällnadshögtalare vägg 100W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC8DT-W-T-EACH 8tum singelstereo, infälld takhögtalare, 100W/8 ohm , vit CRESTRON
ASPIRE-IC8DT-W-T-EACH 8tum singelstereo, infälld takhögtalare, 100W/8 ohm , vit CRESTRON
ASPIRE-IC8-W-T 8tum infällnadshögtalare tak 150W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC8-W-T 8tum infällnadshögtalare tak 150W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC6DT-W-T 6,5tum singelstereo, infälld takhögtalare, 125W 8 Ohm, vit CRESTRON
ASPIRE-IC6DT-W-T 6,5tum singelstereo, infälld takhögtalare, 125W 8 Ohm, vit CRESTRON
ASPIRE-IC6-W-T 6,5tum infällnadshögtalare tak 125W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC6-W-T 6,5tum infällnadshögtalare tak 125W 8 Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC5-W-T 5,25tum infällnadshögtalare tak 100W 8Ohm CRESTRON
ASPIRE-IC5-W-T 5,25tum infällnadshögtalare tak 100W 8Ohm CRESTRON
ASA-214-UHF Antennsplitter 2 x 1:4, aktiv, inkl 8st 50cm BNC-kabel SENNHEISER
ARMDPHD Adapter mini DP hane till HDMI hona LIBERTY
ARMDHD HDMI hona till Micro HDMI hane adapter LIBERTY
ARMCHD Adapter mini HDMI hane-C till HDMI hona-A LIBERTY
ARDVHD Adapter DVI hane till HDMI hona LIBERTY
ARDPHD Adapter Displayport hane till HDMI hona LIBERTY
AR-UCM-HDF Adapterkabel, 4K, USB typ C hane till HDMI hona LIBERTY
AR-MDP4K-HDF Adapterkabel, 4K, Mini Displayport hane till HDMI hona LIBERTY
APM152 Multimediauttag 15 dB 5-65, 88-1000 MHz, IEC/F TELESTE
APM132 Multimediauttag 13 dB 5-65, 88-1000 MHz, IEC/F TELESTE
APM102 Multimediauttag 10 dB 5-65, 88-1000 MHz, IEC/F TELESTE
APM082 Multimediauttag 8 dB 5-65, 88-1000 MHz, IEC/F TELESTE
APM042 Multimediauttag 4 dB 5-65, 88-1000 MHz, IEC/F TELESTE
APG202 Galvaniskt avskilt multimediauttag 20 dB 5-1218MHz TELESTE
APG172 Galvaniskt avskilt multimediauttag 17 dB 5-1218MHz TELESTE
APG152 Galvaniskt avskilt multimediauttag 15 dB 5-1218MHz TELESTE
APG132 Galvaniskt avskilt multimediauttag 13 dB 5-1218MHz TELESTE
APG102 Galvaniskt avskilt multimediauttag 10 dB 5-1218MHz TELESTE
APG062 Galvaniskt avskilt multimediauttag 6 dB 5-1218MHz TELESTE
ANT-EXT-5 Extern antenn för RF-gateways, 1,5 meter CRESTRON
ANT-EXT-5 Extern antenn för RF-gateways, 1,5 meter CRESTRON
ANT-EXT-10 Extern antenn för RF-gateways, 3 meter CRESTRON
ANT-EXT-10 Extern antenn för RF-gateways, 3 meter CRESTRON
AN-MOMISY-16 AD notam spegelmontagekit EM-16 AD NOTAM
AMPI-8150 Avia slutsteg, 8x150 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMPI-8150 Avia slutsteg, 8x150 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMPI-8075 Avia slutsteg, 8x75 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMPI-8075 Avia slutsteg, 8x75 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-X50MP Kompakt slutsteg, 2x25 watt/1x50 watt, 4-8 Ohm/100v CRESTRON
AMP-X50MP Kompakt slutsteg, 2x25 watt/1x50 watt, 4-8 Ohm/100v CRESTRON
AMP-X300 Slutsteg, 4x75/2x150/2x75+1x150 watt, 4-8 Ohm/100v, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-X300 Slutsteg, 4x75/2x150/2x75+1x150 watt, 4-8 Ohm/100v, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-4600 Avia slutsteg, 4x600 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-4600 Avia slutsteg, 4x600 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-4600 Avia slutsteg, 4x600 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-3210T Slutsteg, Class D, 3x210W @ 4 Ohm/3x120 w 100 V, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-3210T Slutsteg, Class D, 3x210W @ 4 Ohm/3x120 w 100 V, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-3210S Slutsteg, Class D, 3 x 210W @ 4 Ohm, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-3210S Slutsteg, Class D, 3 x 210W @ 4 Ohm, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-2800 Avia slutsteg, 2x800 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-2800 Avia slutsteg, 2x800 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-2800 Avia slutsteg, 2x800 watt, LAN, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-225 Slutsteg stereo, Class D, 2 x 25W @8 ohm, 1/4 rack 1HE/19tum CRESTRON
AMP-225 Slutsteg stereo, Class D, 2 x 25W @8 ohm, 1/4 rack 1HE/19tum CRESTRON
AMP-2210T Slutsteg, Class D, 2 x 210W 4/8 ohm / 70/100 V, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-2210T Slutsteg, Class D, 2 x 210W 4/8 ohm / 70/100 V, 1HE/19tum CRESTRON
AMP-150-100 Slutsteg mono, Class D, 50W/100 V, 1/4-rack 1HE/19tum CRESTRON
AMP-150-100 Slutsteg mono, Class D, 50W/100 V, 1/4-rack 1HE/19tum CRESTRON
AMIKO MINI COMBO EXTRA Full HD H.265 / HEVC Satellite , DVB-T,T2, DVB-C, Ethernet DILOG
AM-USB-WIFI-I Miracast dongel för Airmedia och Mercury CRESTRON
AM-USB-WIFI-I Miracast dongel för Airmedia och Mercury CRESTRON
AM-USB-WIFI-I Miracast dongel för Airmedia och Mercury CRESTRON
AM-300 AirMedia 2.0 med HDMI-, och HDBaseT-ingång, BYOD-mottagare, HDMI ut 4K CRESTRON
AM-300 AirMedia 2.0 med HDMI-, och HDBaseT-ingång, BYOD-mottagare, HDMI ut 4K CRESTRON
AM-300 AirMedia 2.0 med HDMI-, och HDBaseT-ingång, BYOD-mottagare, HDMI ut 4K CRESTRON
AM-300 AirMedia 2.0 med HDMI-, och HDBaseT-ingång, BYOD-mottagare, HDMI ut 4K CRESTRON
AM-200 AirMedia 2.0 med HDMI ingång, BYOD-mottagare, PoE CRESTRON
AM-200 AirMedia 2.0 med HDMI ingång, BYOD-mottagare, PoE CRESTRON
AM-200 AirMedia 2.0 med HDMI ingång, BYOD-mottagare, PoE CRESTRON
AM-200 AirMedia 2.0 med HDMI ingång, BYOD-mottagare, PoE CRESTRON
AM-2 Antennkablage för montage i GA-3, 50 ohm SENNHEISER
AIR-SR4-W-T 4tum vägghögtalare utomhus, 100W/8 ohm , vit CRESTRON
AIR-SR4-W-T 4tum vägghögtalare utomhus, 100W/8 ohm , vit CRESTRON
AIR-LS6T-BRZ-T Högtalare för utomhusbruk, 6,5tum, 75 W @ 8 Ohm, bronsfärgade CRESTRON
AIR-LS6T-BRZ-T Högtalare för utomhusbruk, 6,5tum, 75 W @ 8 Ohm, bronsfärgade CRESTRON
AIR-LS4T-BRZ-T Högtalare för utomhusbruk, 4tum, 50 W @ 8 Ohm, Bronsfärgade CRESTRON
AIR-LS4T-BRZ-T Högtalare för utomhusbruk, 4tum, 50 W @ 8 Ohm, Bronsfärgade CRESTRON
AIR-IGS82T-BRZ-T-EACH Subwoofer för utomhusbruk, 2x8tum, 200 W @ 8 Ohm/150 W @ 100 V CRESTRON
AIR-IGS82T-BRZ-T-EACH Subwoofer för utomhusbruk, 2x8tum, 200 W @ 8 Ohm/150 W @ 100 V CRESTRON
AIR-IGS82T-BRZ-T-EACH Subwoofer för utomhusbruk, 2x8tum, 200 W @ 8 Ohm/150 W @ 100 V CRESTRON
AHC-10 Justerbar håltagare, upp till 254mm JONARD TOOLS
AHC-10 Justerbar håltagare, upp till 254mm JONARD TOOLS
AH17D3-HDGA-B 17tum LED motoriserad monitor för infällnad i bord, Full HD, 400 NITS ARTHUR HOLM
AFM-8A Dämpsats 8 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-6A Dämpsats 6 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-4A Dämpsats 4 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-3A Dämpsats 3 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-2A Dämpsats 2 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-20A Dämpsats 20 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-16A Dämpsats 16 dB 5-862 MHz F-hane/hona NiSn TRATEC
AFM-12A Dämpsats 12 dB 5-862 MHz F-hane/hona TRATEC
AFM-10A Dämpsats 10 dB 5-862 MHz F-hane/hona TRATEC
AE050011 Täckbricka för CM V / CL V, Vit SMS
AE019056 Specialanpassad släde för Optoma SMS
AE016050-P1 Proj WL Short Throw V A/W, väggfäste och släde SMS
AE014031 Projector CL F2300, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014030 Projector CL F1500, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014029 Projector CL F1000, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014028 Projector CL F700, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014027 Projector CL F500, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014025 Projector CL F250, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE014015 Projector CL F75, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE013050-P1 Proj WL ShortThrow V+ A/W SMS
AE012064 Projector CL V1050-1300 Alu/silver inkl unislide SMS
AE012061 Projector CL V850-1100 Alu/silver, inkl unislide SMS
AE012058 Projector CL V650-900, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE012055 Projector CL V500-750, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE012052 Projector CL V300-350, Alu/silver, inkl unislide SMS
AE010251 Universalsläde silver SMS
ADN-W-MIC-15-50 Svanhalsmikrofon med superkardioid kapsel för ADN-W basenheter (50 cm) SENNHEISER
ADN-W-MIC-15-39 Svanhalsmikrofon med superkardioid kapsel för ADN-W basenheter (39 cm) SENNHEISER
ADN-W-L10 Laddstation för upp till 10st trådlösa delegatenheter (ADN-W) SENNHEISER
ADN-W-D1 Trådlös delegatenhet exkl. svanhals, kapsling och batteri SENNHEISER
ADN-W-CASE-CENTRAL Stacking tower case SENNHEISER
ADN-W-CASE-BASE Portabel case för Sennheiser trådlösa delegatsystem (ADN-W) SENNHEISER
ADN-W-C1 Trådlös ordförandeenhet med knappar för nästa talare eller prioritet SENNHEISER
ADN-W-AM Antennsystem till trådlöst delegatsystem (ADN-W) SENNHEISER
ADN-MIC-W-36-50 Svanhalsmikrofon med ME36 kapsel för ADN-W basenheter (50 cm) SENNHEISER
ADN-MIC-W-36-29 Svanhalsmikrofon med ME36 kapsel för ADN-W basenheter (29 cm) SENNHEISER
ADN-D1 Trådbunden delegatenhet med svanhalsmikrofon och högtalare SENNHEISER
ADN-CU1-EU Centralenhet för upp till 40 delegater SENNHEISER
ADN-C1 Trådbunden ordförandeenhet med svanhalsmikrofon och högtalare SENNHEISER
AD-RT 840 Glas-TV 84tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 650 Glas-TV 65tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 550 Glas-TV 55tum In-waltum AD NOTAM
AD-RT 460 Glas-TV 46tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 420 Glas-TV 42tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 320 Glas-TV 32tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 260 Glas-TV 26tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 216 Glas-TV 21,5tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 185 Glas-TV 18,5tum In-wall AD NOTAM
AD-RT 133 Glas-TV 13,3tum In-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-R-216 Spegel-TV 22tum Reflexion On-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-R-133 Spegel-TV 13,3tum Reflexion On-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-I-460 Glas-TV 46tum INSERT In-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-I-420 Glas-TV 42tum INSERT In-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-I-320 Glas-TV 32tum INSERT In-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-I-133 Glas-TV 13,3tum INSERT In-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-E-550 Spegel-TV 55tum Elegance On-wall AD NOTAM
AD-MI-TP-E-420 Spegel-TV 42tum Elegance On-wall AD NOTAM
AD-MI 216 Spegel-TV 21,5tum On-wall AD NOTAM
AD-MI 185 Spegel-TV 18,5tum On-wall AD NOTAM
AD-MI 133 Spegel-TV 13,3tum On-wall AD NOTAM
AD-LS-VS-004 Glashögtalare 30W 8ohm, styckvis AD NOTAM
AD-LM 216 OW Spegel-TV 21,5tum med belysning On-wall AD NOTAM
AD-LM 216 IW Spegel-TV 21,5tum med belysning In-wall AD NOTAM
AD-LM 185 IW Spegel-TV 18,5tum med belysning In-wall AD NOTAM
AD-LM 133 OW Spegel-TV 13,3tum med belysning On-wall AD NOTAM
AD-LM 133 IW Spegel-TV 13,3tum med belysning In-wall AD NOTAM
AD-IM 840 Glas-TV 84tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 650 Glas-TV 65tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 550 Glas-TV 55tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 460 Glas-TV 46tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 420 Glas-TV 42tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 320 Glas-TV 32tum On-wall AD NOTAM
AD-IM 260 Glas-TV 26tum On-wall AD NOTAM
ACE8-RB Fiberoptisk nod GaN 48V 85-1218Mhz TELESTE
ACE8-L Fiberoptisk nod GaN 230V 85-1218Mhz TELESTE
ACE3-RB-65A Intelligent bredbandsförstärkare 85-1218 MHz TELESTE
ACE3-LB-65A Intelligent bredbandsförstärkare 85-1218 MHz TELESTE
AC6901 USB till Blåtandsmodul för trådlös anslutning av AC & ACE enheter TELESTE
AC6861 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1610 nm TELESTE
AC6859 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1590 nm TELESTE
AC6857 Optisk retursändare +3 dB CWDM 1570 nm TELESTE
AC6855 Optisk retursändare +3 dBm CWDM TELESTE
AC6853 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1530 nm TELESTE
AC6851 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1510 nm TELESTE
AC6849 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1490 nm TELESTE
AC6847 Optisk retursändare +3 dBm CWDM 1470 nm TELESTE
AC6845 Optisk retursändare +3 dBm DFB 1310 nm TELESTE
AC6840 Optisk retursändare +1 dBm FP 1310 nm, 5-100 Mhz TELESTE
AC6740 Optisk Retursändare +1 dBm FP 1310nm, 5-205 Mhz TELESTE
AC6188 Manuell styrenhet (MLSC) TELESTE
AC6158 Automatiskt styrenhet (ALSC) TELESTE
AC6124 Fördelare 3.9/3.9 dB TELESTE
AC6120 Utgångsmodul 0 dB TELESTE
AC1500-RB-65A Förstärkare PG11, 1.2 Ghz, 47dB 42V TELESTE
AC1500-LB-65A Förstärkare PG11, 1.2 Ghz, 47dB 230V TELESTE
AC-P2660 P2660 flerkanalssteg 16 kanaler, 8 Zoner x 100W, IP, 2HE AUDIOCONTROL
AC-AVALON-G4 Avalon G4 4-kanals slutsteg 300W/kanal eller 600W/kanal AUDIOCONTROL
AC-8710741 SA-4140i SPL IOS test och mätningsmikrofon AUDIOCONTROL
AC-8710670 SA-4100i IOS test och mätningsmikrofon AUDIOCONTROL
AC-8611593 M4840 förstärkare matrix , class-D / 8 x 100 W, IP, EQ, 2HE AUDIOCONTROL
AC-8611563 D2800 förstärkare, class-D / 8 x 100 W, IP, EQ, 1 HE, svart AUDIOCONTROL
AC-8611553 D4600 förstärkare, class-D / 8 x 100 W, IP, EQ, 1 HE, svart AUDIOCONTROL
AC-8611463 Savoy G3 hemmabioförstärkare 7 x 200W AUDIOCONTROL
AC-8611453 Maestro M9 7.2.4 processor 4K AUDIOCONTROL
AC-8611443 AVR-9 hemmabio reciever - 7.2.4, 4K, 200w / kanal AUDIOCONTROL
AC-8611393 M4800 förstärkare, class-D / 8 x 100 W, IP, EQ, 1 HE, svart AUDIOCONTROL
AC-8611263 M6400 slutsteg class-D / 16 x 65 W, IP, EQ, 1 HE, svart AUDIOCONTROL
AC-8611253 Bijou 600, 2x200watt @ 4 Ohm AUDIOCONTROL
AC-8611243 Rialto 600 förstärkare 2x200w (4 Ohm) och DAC, svart AUDIOCONTROL
AC-7832120 RM-212 Bijou inbyggnadsbox för vägg AUDIOCONTROL
AC-7832110 RM-211 monteringsvinkel Bijou 1U AUDIOCONTROL
AC-7832100 RM-210 rackmonteringskit för två stycken Audiocontrol Bijou AUDIOCONTROL
AC-7832090 RM-209 rackmonteringkit för en Audiocontrol Bijou AUDIOCONTROL
AA-6 3,5mm Hane - 2xRCA Hona, 0,1m
A-2003 UHF Riktad antenn SENNHEISER
A-1031 U Rundtagande antenn för antenndistribution SENNHEISER